Gdzie pisze

Szeroko. To słowo najlepiej opisuje to, co staram się robić. Dlatego jestem dostępny w wielu różnych miejscach. Czasopisma, portale tematyczne, portale społecznościowe – wszędzie tam możemy się spotkać. W tym miejscu znajdziesz krótką informację dotyczącą wszystkich tych miejsc, w których jestem obecny. Zobacz, gdzie jeszcze, oprócz tej strony internetowej i v(b)loga możemy się zobaczyć. Mam nadzieję, że to dopiero początek wspólnego zgłębiania tajników sprzedaży, negocjacji, komunikacji, biznesowego savoir – vivre i sztuki prowadzenia wystąpień. Dlatego na koniec trzy słowa: Dziękuję. Do zobaczenia.

Nowa sprzedaż 09/10 2018

„Nowa sprzedaż” i kolejna publikacja – odpowiedź na pytanie: „czemu Oni nie robią tak, jak im mówię?”. Dlatego, że są na różnych poziomach „zaawansowania” w różnych obszarach swoich kompetencji. Czy wiesz, że model Blancharda to coś znacznie więcej niż style zarządzania? To odpowiedź na pytanie jak pracować z Twoim pracownikiem, by on chciał wdrażać w życie to, na czym Tobie zależy!

Nowa sprzedaż 07/08 2018

Kolejny numer magazynu „Nowa Sprzedaż” i kolejna porcja wiedzy do zastosowania od zaraz. W tym numerze dzielę się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi finalizacji, zamykania rozmowy sprzedażowej z klientem. Wiele praktycznych elementów. Tekst opiera się o założenia pierwszego Polskiego modelu sprzedaży SONaR. Nowoczesna wiedza. Zero teorii, same sprawdzone sposoby. Zapraszam do lektury.

As sprzedaży 05/06 2018

Najnowszy numer magazynu „As sprzedaży”. Wiele rzeczowych, merytory znych tekstów napisanych przez specjalistów z dziedziny sprzedaży, negocjacji i prezentacji handlowych. Wśród nich również mój tekst na temat biznesowego savoir vivre. Każdy, kto sięgnie po ten numer i ten tekst odnajdzie w nim informacje o tym, jak się witać, jak ważny jest strój, jakie znaczenie ma postawa czy sposób chodzenia w kontakcie z klientem. Zapraszam do lektury.

World Class Business 2/2018

To już trzeci magazyn, w którym ukazuje się kolejny mój tekst. Mowa o magazynie „World Class Business”, w którym znajduje się mój tekst na temat języka korzyści i poszukiwania realnych korzyści, które faktycznie będą stanowiły wartość dla kupującego. Zapraszam do lektury tekstu i całego magazynu.

Nowa sprzedaż 01/02 2018

Cecha -> zaleta -> korzyść. Na tym teoretycznie można zakończyć rozważania na temat języka korzyści. Teoretycznie. W najnowszym numerze magazynu „Nowa sprzedaż” piszę o tym, czym faktycznie jest język korzyści i jak korzystnie go używać. Zapraszam

Nowa sprzedaż 11/12.2017

Kolejny numer „Nowej sprzedaży” z moim tekstem! Tekst wyszedł bardzo dobrze. W tym numerze piszę o przygotowaniu do negocjacji. Mnóstwo „mięsa” i proste ćwiczenia pomagające przygotować się do rozmowy. Numer dostępny jak zwykle – w empikach i dobrych salonach prasowych.

As sprzedaży 11/12.2017

„Właściwe pytania we właściwym czasie” – to tytuł kolejnego artykułu, który ukazał się na łamach magazynu „As sprzedaży”. Tekst poświęcony trudnej sztuce zadawania pytań. Jak zwykle wiele porad i sprawdzonych w praktyce rozwiązań. Polecam ten teks waszej uwadze.

Nowa sprzedaż 09/10.2017

Jak zwiększyć ilość i skuteczność spotkań? Oto pytanie, na które poszukuję odpowiedzi w najnowszym numerze magazynu „Nowa sprzedaż”. Jak zawsze tylko i wyłącznie sprawdzone sposoby. Te, z których sam korzystam od lat. Wierzę, że przydadzą się i Tobie.

Poznaliśmy się skontaktuj się ze mną!