Dobre badanie
potrzeb Klienta

Pierwszy taki kurs, w pełni opisujący proces skutecznego i efektywnego badania potrzeb Klientów w sprzedaży B2B.

  • 16 lekcji
  • 12 praktycznych narzędzi
  • materiały szkoleniowe do ćwiczeń

– to wszystko w służbie Twojej sprzedaży!

zobacz darmowy fragment

Badaj potrzeby i sprzedawaj

Pytaj lepiej, słuchaj więcej

Klient dokładnie wie, co potrzebuje od Ciebie usłyszeć i o czym Ci powiedzieć, żeby uznać Twoje rozwiązanie za interesujące. Stawianie sensowych pytań, słuchanie, pogłębianie odpowiedzi – to kluczowe umiejętności w procesie badania potrzeb. To od nich zależy skuteczność tego procesu i jakość informacji, które pozyskasz.
Umięjętności tych nauczysz się przechodząc ten kurs.

Kompleksowy kurs online

Pierwszy tak kompletny kurs badania potrzeb online

Ten kurs to pierwszy na polskim rynku tak kompletny kurs poruszający wyłącznie obszar badania potrzeb. To od badania potrzeb zależy jakość informacji, które pozyskasz. Jakość pozyskanych informacji wpływa wprost na jakość argumentów, jakie będziesz miał dostępne do tego, żeby przedstawić Klientowi Twoją propozycję.

Decyzja zakupowa, którą chce podjąć Twój klient to podróż, która ma zakończy się zajściem jakiejś zmiany w życiu Twojego Klienta. Jako Dobry Handlowiec potrzebujesz w trakcie rozmowy dowiedzieć się trzech rzeczy:

Certyfikat ukończenia

Pewność, że się nauczysz

Wykupując ten kurs bądź pewien, że czegoś się nauczysz! Do każdego odcinka dołączone są materiały do nauki w domu. Zaliczenie kursu i otrzymanie certyfikatu wiąże się z zdaniem testu końcowego z wiedzy, która była zawarta w kursie.

To nie jest kolejny kurs, który kupujesz po to, żeby nigdy go nie włączyć. KUP TEN KURS wyłącznie, jeśli zamierzasz go przejść, zdać test i skorzystać z wiedzy, która jest w nim zawarta! Wtedy przekonasz się, jak szybko zwróci się ta inwestycja.

Z tym kursem nauczysz się:

Stawiać sensowne pytania

Nie zadawaj gotowych pytań. Zadawaj sensowne pytanie wynikające z kontekstu i świata klienta.

Rozpoznawać motywatory zakupowe

Przestaniesz ograniczać się jedynie do podstawowych odpowiedzi. Zaczniesz dokładnie rozumieć, co kieruje Twoim Klientem.

Słuchać głębiej

Nauczysz się, jak słuchać tego, co początkowo nie wybrzmiewa i jest schowane głębiej.

Precyzować punkt widzenia

Nauczysz się tego, że większość informacji, które dziś otrzymujesz jest nieprecyzyjna i jak je precyzować.

Definiować Twoje przewagi

Nauczysz się tego, jak definiować, które Twoje atuty faktycznie są atutami w oczach Twojego Klienta i warto na nie postawić w prezentacji rozwiązania.
Czy ten kurs jest dla Ciebie?

Dla kogo jest ten kurs

Ten kurs okaże się najlepszą inwestycją, jeśli jesteś:

"Twoje życie staje się lepsze tylko, gdy ty stajesz się lepszym."
1
Przedsiębiorcą

Każdy przedsiębiorca jest jednocześnie handlowcem. Prowadzisz własny biznes i sprzedajesz – ten kurs jest zdecydowanie dla Ciebie!

2
Handlowcem

Będąc Handlowcem wiesz, jak ważne, istotne i potrzebne jest dobre badanie potrzeb. I wiesz też, że im wyższa jakość tego badania, tym lepsza ocena Twojego rozwiązania przez Klienta. Ten kurs pomoże Ci być jeszcze sprawniejszym w tym procesie. A jeśli tego nie wiesz, to tym bardziej powinieneś kupić i przejść ten kurs 😉

3
Managerem zespołu handlowego

Umiejętność stawiania dobrych pytań pozwoli Ci wzmocnić Twoje kompetencje sprzedażowe jak i managerskie. Jako manager często prowadzisz rozmowy z handlowcami. Kompetencje, które poznasz w tym kursie pomogą Ci lepiej sprzedawać klientom i prowadzić lepsze rozmowy z Twoim zespołem.

4
Trenerem sprzedaży/konsultantem

Tak, jeśli jesteś trenerem sprzedaży to ten kurs także jest dla Ciebie! Pomoże Ci w lepszej sprzedaży Twoich usług i dostarczy Ci dodatkowych narzędzi, które będziesz mógł wykorzystać w pracy z zespołami handlowymi, z którymi pracujesz

Opinie o kursie

Klienci, dla których pracowałem

logotyp nestle
logotyp gerda
logotyp farmacol
O autorze

Kim jestem?

Jestem sprzedawcą. Prowadzę swoją działalność szkoleniową i od 12 lat sam sprzedaję wszystkie swoje usługi. Jestem autorem podcastu 🎙 Dobra Sprzedaż, który subskrybuje ponad 3,500 Ludzi Sprzedaży. Moim głównym zajęciem jest prowadzenie szkoleń sprzedażowych dla zespołów handlowych. Wszystkie swoje szkolenia sprzedaję samodzielnie, bo wierzę, że dobry trener to taki, który jest na bieżąco z sprzedażą i wie, o co w niej chodzi.

W 2022 roku przekroczyłem barierę 1 mln zł przychodu wyłącznie z działalności szkoleniowej, którą od początku do końca realizuję samodzielnie.

ponad 15 lat
doświadczenia
autor bestsellerowego

podcastu

Wybierz pakiet dla siebie

Sprawdź, która opcja najbardziej pasuje do Twoich potrzeb

Dane płatności

Informacje dodatkowe

Dane do Faktury

Twoje zamówienie

Produkt
Ilość
Podsumowanie
Wartość koszyka 0,00 
Razem 0,00 
  • Płatności online Autopay. Zapłać przelewem elektronicznym, przelewem tradycyjnym lub kartą płatniczą.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania ze strony internetowej oraz innych celów opisanych w naszej polityka prywatności.

Pewna skuteczność

Gwarancja zadowolenia lub zwrot pieniędzy

Jeśli z jakiegoś powodu uznasz, że jesteś niezadowolony z tego kursu, nie będę dyskutował – zwrócę Ci środki, które wpłaciłeś. Ten kurs ma Ci służyć, ma Ci pomóc, ma być dla Ciebie wartością i tylko wówczas mi należy się zapłata.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera

Najczęściej zadawane pytania

Jak długo będę mieć dostęp do kursu?

Kurs dostępny będzie dla Ciebie przez 2 lata od momentu dokonania zakupu.

Jakie są dostępne metody płatności w tym kursie?

W tym kursie oferowane są różne metody płatności. Można skorzystać z tradycyjnej opcji przelewu bankowego na podany numer konta, jednak dostępne są również inne nowoczesne metody, takie jak płatności kartą kredytową lub debetową. Można także skorzystać z popularnych platform płatności online, takich jak PayPal czy Google Pay, aby dokonać płatności za ten kurs. Wszystkie dostępne metody są bezpieczne i zapewniają wygodę w dokonywaniu transakcji.

Jakie są główne tematy poruszane w tym kursie?

Główne tematy kursu sprzedażowego to podstawy sprzedaży, psychologia sprzedaży i budowanie relacji z klientami. Obejmują one także negocjacje handlowe, zarządzanie czasem oraz badanie rynku i analizę konkurencji. Dodatkowo skupiają się na budowaniu strategii sprzedażowej, rozwoju umiejętności komunikacyjnych, wykorzystaniu technologii wspierających sprzedaż oraz zarządzaniu sobą i motywacji.

Czy po ukończeniu kursu otrzymuję certyfikat?

Tak, po ukończeniu kursu i zdaniu testu końcowego otrzymasz certyfikat.