GoldenSpeech

Tego dnia bardzo bolała mnie głowa. Był czerwiec. Gorąco. Od rana w pociągu relacji Bydgoszcz – Poznań. Siedziałem i przygotowywałem kolejną prezentację na zaliczenie przedmiotu na studiach. Zajęcia zaczęły się od zbawiennego dla mnie zdania: „kto wykona prezentację, może iść do domu”. To był dla mnie najlepszy argument. Zgłosiłem się od razu. Stanąłem, powiedziałem, co miałem powiedzieć i zapadła cisza. Po niej pojawiło się tylko jedno pytanie: „Gdzie Pan szkoli?”

Tak zaczyna się historia, która ostatecznie zmaterializowała się 2 maja 2011 roku. Tą materialną formą stała się właśnie Akademia Przemawiania GOLDEN SPEECH – firma, która powstała pod wpływem inspiracji ukrytej w jednym pytaniu. Tak powstało coś, co pozwoliło mi połączyć pracę z przyjemnością, coś, co stało się moim życiem, moją drogą. Pracuję z pasją. Misja mojej firmy zamyka się w zdaniu:

„Wykorzystując swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie, zbliżać ludzi choć o krok do ich własnego lepszego jutra”

Każdego dnia robię wszystko, idąc w jednym kierunku – sprawiać, by innym było jeszcze lepiej. Jak mawia Richard Branson: „Nie musisz dbać o klienta. Zadbaj o pracownika, a on zadba o klienta”, tak ja uważam, że nie trzeba dbać o siebie. Wystarczy zadbać o innych, a oni dadzą Ci wszystko, czego potrzebujesz, by móc zadbać o siebie.

Oto lista tego, w czym, jako Akademia Przemawiania GOLDEN SPEECH, z przyjemnością Cię wesprzemy:

Sprzedaż

„Ludzie nienawidzą, gdy im się coś sprzedaje, ale uwielbiają kupować” Nauczę ich jak przestać sprzedawać i sprawić, żeby zaczęli kupować.

Negocjacji podstawowych

Dopiero praktycznie zastosowana wiedza tworzy realną przewagę. Tutaj nauczę Twoich ludzi praktycznych podstaw negocjacji.

Negocjacje zaawansowane

Wyższa szkoła jazdy. Sztuczki, kruczki, detale, szczegóły, czyli o sztuce wykorzystywania tego, co teoretycznie bez znaczenia w negocjacjach.

Wystąpienia publiczne i przed kamerą

Najpierw muszą kupić Ciebie, później kupią produkt/usługę/cokolwiek. Nauczę Twoich ludzi jak dobrze sprzedać siebie, jak „zawładnąć” grupą, tłumem, jak sprawić, by słuchali.

Prezentacje handlowe

Nudne prezentacje i śpiący dyrektorzy – o tym Twoi ludzie mogą zapomnieć. Tego na tym szkoleniu nie będzie. Tu nauczę, co zrobić, żeby było odwrotnie.

Motywacja i zarządzanie

Wiesz, że ludzie potrzebują nie tylko motywacji, żeby pracować? Motywacja się kończy. I co dalej? M.in. tego, co dalej dotyczy to szkolenie.

Zaufali mu

Poznaliśmy się skontaktuj się z Nami!

+48 510 986 592

Umów się na konsultację