Perswazja

Podcast

Informacja zwrotna w sprzedaży, jak ją interpretować?

Budowanie relacji
O dawaniu informacji zwrotnej powiedziano już bardzo wiele. Ja sam kiedyś usłyszałem "Jak Ty to robisz, że dajesz ludziom informację zwrotną i nie dość, że nikt się na Ciebie nie obraża, to jeszcze człowiek chce więcej?" Oto, jak :) Przyjemnego słuchania :)
Artykuł

Finalizować czy nie finalizować – oto jest pytanie!

Skuteczna sprzedaż
O finalizacji mówiło się już bardzo wiele i od bardzo dawna. Jednocześnie wciąż jest to temat dla wielu tajemniczy. A jak przychodzi co do czego w rozmowie z klientem, to dla wielu finalizacja jest czymś, co wywołuje kołek w gardle i paraliż. Są również osoby takie, które próbują finalizować za każdym razem. Czasami wyjdzie i dojdzie do sprzedaży, czasami nie. Pojawia się zatem pytanie: Jak to robić, żeby było skutecznie? Zapraszam do tekstu :)
Video

Jak budować pewność siebie i zaufanie

Efektywność zawodowa
Od czasu do czasu zdarza się taki dzień, w którym przychodzi myśl "stary, ale odwaliłeś kawał dobrej roboty!". To fantastyczne uczucie! A robi się szczególnie miło, jeśli dostajesz konkretne dowody na poparcie Twoich przypuszczeń np. w postaci opinii innych ludzi. I u mnie nadszedł taki dzień. 01 lutego 2019 roku w Łodzi. To wtedy obyła się konferencja "Mistrzostwo w sprzedaży" organizowana przez Brian Tracy International :) Zapraszam na krótką relację.
Artykuł

Gdzie i kiedy “kończy się” dbanie o wizerunek?

Efektywność zawodowa
Spójność czyli co tak właściwie? Wielu mówi o tym, że trzeba być spójnym ze sobą, że biznes musi być spójny, że trzeba kreować spójny wizerunek. Pojawia się zatem pytanie - gdzie i kiedy kończy się ten cały wizerunek? Mam na to pytanie swoją odpowiedź, którą przedstawiam w tym tekście. Zapraszam.
Artykuł

Negocjacje z najlepszymi – negocjacyjne success story

Negocjacje
Ostatnio negocjowałem ze znajomym autorem, specjalistą w dziedzinie negocjacji kupno dwóch jego książek. Teoretycznie prosta sprawa, bo przecież kolega. A ostatecznie ciekawa przeprawa przez meandry procesu i technik negocjacji. Zobacz, jak sobie poradziłem.
Video

Co uwielbiają, a czego nienawidzą klienci

Komunikacja z klientem
Jest coś, czego nienawidzi większość z nas. Jest też coś, co większość z nas uwielbia! Te dwie rzeczy mają ze sobą ścisły związek. Warto je znać, warto o nich wiedzieć i pamiętać, bo często to właśnie te dwa czynniki odpowiadają za to, że sprzedaż jest lub jej nie. Poznaj je!

Skontakuj się

Zadzwoń, napisz, umówmy się i porozmawiajmy o Twojej sprzedaży lub zapytaj o szkolenie,
o którym myślisz dla swojej firmy.

Po tej rozmowie, wymianie wiadomości sam ocenisz, na ile to, co, otrzymasz będzie przydatne w Twojej firmie i sprzedaży.

napisz@szymonlach.com
+48 510 986 592

Pamiętaj, że mogę być na spotkaniu – na pewno oddzwonię najszybciej jak mogę!