Wywiad do podcastu? Czemu nie!

Artykuł

To było 10 stycznia 2019 roku. Tego dnia miałem ogromną przyjemność wystąpić na spotkaniu LinkedIn Lokal w Poznaniu. Wystąpienie, jak wiele innych podobnych wcześniej jednak z tą różnicą, że tym razem postanowiłem zaryzykować. 

Wystąpienie o tym, co zabija sprzedaż

Tytuł wystąpienia? „O dwóch mordercach”. Postanowiłem mówić o tym, co zabija sprzedaż, czyli o:

  1. Nadziei
  2. Trybie przypuszczającym

Następnym razem napiszę, czemu to dwaj cisi mordercy, bo dziś ważne jest to, że wystąpienie zebrało dokładnie takie opinie, jakich się spodziewałem. Otrzymałem po nim kilkadziesiąt pozytywnych informacji zwrotnych. Wiele osób mówiło, że wystąpienie było mocne (bo było – nie przebierałem w słowach i przykładach) i dlatego do nich trafiło. Inni z tych samych powodów je odrzucili, jednak jedno jest pewne – wystąpienie było jakieś! A na tym zależało mi najbardziej.

Podcast Rozwój Osobisty Dla Każdego

Kilka dni później na LinkedIn przyszła wiadomość:

„Cześć, Szymonie, podobało mi się Twoje wystąpienie na LinkedIn Local w Poznaniu.  Od stycznia nagrywam podcast Rozwój Osobisty Dla Każdego i chcę nagrać z Tobą odcinek poświęcony doskonaleniu umiejętności sprzedażowych.” Jej autorem był Wojtek Strózik

Dla mnie ogromna radość i satysfakcja – to moje pierwsze zaproszenie do takiego działania. Jak wyszło? Najlepiej przekonać się samemu. Wystarczy kliknąć w zdjęcie poniżej i przesłuchać naszą rozmowę. Mówiliśmy o współczesnej sprzedaży, o tym, jak się zmieniła. Pojawiły się również inne tematy takie jak moja pasja, druga (po mojej narzeczonej) miłość oraz coś, co jest moją małą fobią, jak to określił Wojtek. Przyjemnego słuchania.

Zapraszam do kontaktu – Szymon Lach

P.S. Będziesz miał jakieś refleksje, przemyślenia to podziel się ze mną i napisz na napisz@szymonlach.com. Każda myśl, uwaga i sugestia są mile widziane, ponieważ pomogą podnieść wartość tego, co robię, czyli wartość tego, z czego to Ty możesz korzystać. Zapraszam do kontaktu!


Skontaktuj się

Zadzwoń, napisz, umówmy się i porozmawiajmy o Twojej sprzedaży lub zapytaj o szkolenie,
o którym myślisz dla swojej firmy.

Po tej rozmowie, wymianie wiadomości sam ocenisz, na ile to, co, otrzymasz będzie przydatne w Twojej firmie i sprzedaży.

napisz@szymonlach.com
+48 510 986 592

Pamiętaj, że mogę być na spotkaniu – na pewno oddzwonię najszybciej jak mogę!