Podcast "Dobra sprzedaż"

Podcast

Podcast "Dobra sprzedaż"

Podcast czyli ogólnodostępne nagranie dostępne najczęściej na platformach do słuchania muzyki mające formę audycji radiowej. Podcasty mogą być solo (mówi jedna osoba) lub mieć formę wywiadów. Podcasty w Polsce są coraz popularniejsze. Coraz więcej osób wybiera tę formę jako najlepsze źródło wiedzy, inspiracji w bardzo wielu obszarach. Wśród ogromnej ilości podcastów dostępnych w języku polskim, znajdziesz również mój podcast Dobra sprzedaż

Dlaczego warto słuchać podcastów?

Ta forma poszerzania swojej wiedzy i zdobywania nowych treści jest nowa w Polsce. Jednocześnie z miesiąca na miesiąc zyskuje coraz więcej zwolenników. Dzieje się tak głównie za sprawą wielu bardzo dobrych polskich podcastów, które są bardzo merytoryczne i wysokojakościowe. Istnieje również serwis najlepsze polskie podcasty, na którym na bieżąco publikowane są najciekawsze odcinki polskich podcastów z bardzo wielu dziedzin życia i rozrywki.

Dodatkowo forma podcastu jest bardzo uniwersalna w kontekście odsłuchu i świetnie się sprawdza jako środek zastępujący radio i słuchanie kolejnych reklam o lekach lub wyprzedażach w sieciach rtv-agd [z przymróżeniem oka] 😉

W przypadku wielu polskich podcastów osoby, które ja nagrywają są obdarzone fenomenalnym głosem. To sprawia, że słuchanie podcastów staje się jeszcze przyjemniejsze. Połączenie wysokiego poziomu merytorycznego z atrakcyjną formą sprawia, że podczas to świetne rozwiązanie dla osób szukających bezpłatnego dostępu do wysokiej jakości wiedzy i rozrywki intelektualnej.

O czym jest podcast "Dobra sprzedaż"?

Podcast „Dobra sprzedaż”, jak sama nazwa wskazuje, dotyczy… dobrej sprzedaży. To podcast, w którym znajdziesz bardzo wiele praktycznych wskazówek związanych z tematyką sprzedaży, prospectingu, sztuką wywierania wpływu. Są odcinki podcastu, które poruszają tematykę sztuki pisania maili z propozycjami. Są też takie odcinki, które mówią o kwestiach social sellingu i bardzo wielu innych obszarach.

Raz na jakiś czas zapraszam również do podcastu gości. Są to za każdym razem osoby bardzo mocno i dobrze wyselekcjonowane. Zależy mi, żeby kolejno goście dzielili się treściami, które są potrzebne słuchaczom i o które słuchacze proszą, pytają. Moi Goście to zawsze praktycy świata biznesu związani ze sprzedażą. Czasami niekoniecznie wprost – ostatnim gościem podcastu był szef działu zakupów bardzo dużej firmy. Rozmowa dotyczyła tego, jak handlowcy powinni współpracować z działami zakupów.

Seria „Kiedy słuchacz pyta” 

Seria „Kiedy słuchacz pyta” to kolejna ciekawostka w podcaście „dobra sprzedaż”. W każdym miesiącu jeden z odcinków jest odpowiedzią na wiadomości, które otrzymuję od słuchaczy i odpowiada na jedno z zadanych pytań. To sprawia, że rodzi się między nami pewna więź i interakcja.

Najlepiej zrobisz, przeglądając powyższą listę odcinków lub kliknij w guzik po prawej stronie na górze i przejdź do Spotify, żeby posłuchać tych odcinków podcastu, które najbardziej Cię interesują.

Zostaniesz moim Gościem?

Zapraszam, osiądź wygodnie, włącz głośnik lub słuchawki i posłuchaj tego, co zostało przygotowane dla Ciebie w formie podcastu “Dobra sprzedaż”. Usiądź wygodnie – wierzę, że wspólnie odkryjemy wiele ciekawych zakątków ludzkiego umysłu. Witaj w świecie dobrej sprzedaży 🙂

Skontaktuj się

Zadzwoń, napisz, umówmy się i porozmawiajmy o Twojej sprzedaży lub zapytaj o szkolenie,
o którym myślisz dla swojej firmy.

Po tej rozmowie, wymianie wiadomości sam ocenisz, na ile to, co, otrzymasz będzie przydatne w Twojej firmie i sprzedaży.

napisz@szymonlach.com
+48 510 986 592

Pamiętaj, że mogę być na spotkaniu – na pewno oddzwonię najszybciej jak mogę!