Artykuł

relacje
Artykuł

10 zasad budowania relacji w biznesie

Budowanie relacji
Budowanie długotrwałych relacji to dla handlowca inwestycja. Warto je nawiązywać i pielęgnować.
komunikacja z klientem
Artykuł

Poznaj podstawy komunikacji z klientem, czyli jak rozmawiać z ludźmi

Budowanie relacji
Komunikacja z klientami to nieodzowny element pracy handlowca. Żeby sprzedać, trzeba po prostu porozmawiać. Brzmi to jak truizm, a mimo to nadal nie wszyscy sprzedawcy to potrafią.
negocjacje
Artykuł

Na czym polegają negocjacje?

Negocjacje
Negocjacje - element sprzedaży, który chce szkolić i trenować wielu Handlowców, żeby być w tym temacie lepszym, sprzedawać więcej i drożej. W tym wpisie dowiesz się, co jest istotą i punktem docelowym dobrych negocjacji.
Jak skutecznie zaplanować proces sprzedaży?
Artykuł

Jak skutecznie zaplanować proces sprzedaży?

Proces sprzedaży
Zastanawiasz się, jak zdefiniować etapy procesu sprzedaży? A może w ogóle nie wiesz, co to jest proces sprzedaży? Efektywny proces sprzedaży dostosowany do twoich klientów, to oszczędność czasu i zasobów, a także inwestycja w lepsze wyniki. Chcesz dowiedzieć się jak skutecznie zbudować niezawodny proces sprzedaży? Z tego artykułu dowiesz się, na czym polega budowa procesu sprzedaży, oraz jak stworzyć i poprawiać proces sprzedaży. Zapraszam do lektury!
5 zasad cold call, które zwiększą twoją skuteczność. Zdjęcie przedstawia mężczyznę dzwoniącego do klienta
Artykuł

5 zasad cold call, które zwiększą twoją skuteczność

Skuteczna sprzedaż
#Coldcall to dalej bardzo dobry sposób na pozyskiwanie Klientów, jeśli wiesz jak go zrobić. W wrześniu w podcaście 🎙️ Dobra Sprzedaż i na kanale YouTube Dobra Sprzedaż ukazały się aż 3 wywiady na temat cold calli i tego, jak je robić. A tu podsumowanie tych rozmów i najważniejsze wnioski z każdej z nich.
Grafika z napisem Dobra sprzedaż
Artykuł

Jak znalazłem Św. Graala | Dobra Sprzedaż

Wielu z Was zna już historię moich początków i wie, czym jest 197,30 zł – że to kapitał początkowy, z którym 2 maja 2011 roku otworzyłem firmę, bo urząd pracy odmówił mi przyznania dotacji. A to zaledwie początek historii, która swój finał ma w tym, co dzieje się obecnie! :)

Skontaktuj się

Zadzwoń, napisz, umówmy się i porozmawiajmy o Twojej sprzedaży lub zapytaj o szkolenie,
o którym myślisz dla swojej firmy.

Po tej rozmowie, wymianie wiadomości sam ocenisz, na ile to, co, otrzymasz będzie przydatne w Twojej firmie i sprzedaży.

napisz@szymonlach.com
+48 510 986 592

Pamiętaj, że mogę być na spotkaniu – na pewno oddzwonię najszybciej jak mogę!