Artykuł

Artykuł

Jak znalazłem Św. Graala | Dobra Sprzedaż

Wielu z Was zna już historię moich początków i wie, czym jest 197,30 zł – że to kapitał początkowy, z którym 2 maja 2011 roku otworzyłem firmę, bo urząd pracy odmówił mi przyznania dotacji. A to zaledwie początek historii, która swój finał ma w tym, co dzieje się obecnie! :)
Inbound marketing
Artykuł

Zrób tak, żeby Klienci SAMI PRZYCHODZILI – Inbound marketing w praktyce

Copywriting sprzedażowy
Chyba każdy Handlowiec marzy o tym, żeby dostawać konkretne zapytania od Klientów. I zazwyczaj na marzeniach się kończy, bo przecież od generowania zapytań jest ... marketing :P Nic bardziej mylnego! Zobacz, jak długa jest lista rzeczy, które możesz robić na własną rękę, żeby generować konkretne zapytania dla Twojej sprzedaży.
Badanie potrzeb klienta
Artykuł

Jedno bardzo skuteczne pytanie – badanie potrzeb Klienta

Proces sprzedaży
Badanie potrzeb Klientów to nadal dla wielu Handlowców przestrzeń do rozwoju. W tym całym procesie jest jedno pytanie, które pozwoli Ci zbudować solidną przewagę w dalszym procesie rozmów z Klientem. Sprawdź, zastosuj i korzystaj!
stopniowanie ustępstw w negocjacjach
Artykuł

Techniki negocjacji – budowanie bezpieczeństwa w negocjacjach

Negocjacje
Co sprawia, że w negocjacjach możesz czuć się bezpiecznie? Jak zbudować swoją pozycję, dzięki której nie będziesz musiał "ściągać majtek" w negocjacjach czyli oddawać wszystkie nie otrzymując niczego w zamian? Zobacz, jak prowadzić Dobre negocjacje.
Jak uprosić zakup produktu lub usługi
Artykuł

Ułatw Klientowi proces zakupu

Proces sprzedaży
W wielu przypadkach proces zakupu jest trudny i mocno skomplikowany. Po co? Sam (prawdopodobnie) wolisz, kiedy rzeczy, które masz wykonać są proste, szybkie i w łatwy sposób pozwalają Ci osiągnąć Twój cel (np. zakup). Przeczytaj, co warto zrobić, żeby Twój proces zakupowy był prostszy i szybszy dla Twoich Klientów.

Skontaktuj się

Zadzwoń, napisz, umówmy się i porozmawiajmy o Twojej sprzedaży lub zapytaj o szkolenie,
o którym myślisz dla swojej firmy.

Po tej rozmowie, wymianie wiadomości sam ocenisz, na ile to, co, otrzymasz będzie przydatne w Twojej firmie i sprzedaży.

napisz@szymonlach.com
+48 510 986 592

Pamiętaj, że mogę być na spotkaniu – na pewno oddzwonię najszybciej jak mogę!