Wyznaczanie celów

Video

Tak wiele mówi się o tym, że powinno się mieć cel, że cel powinien być wyznaczany, realizowany. Mówi się o tym, żeby zamieniać marzenia na cele. A mimo tego tak wiele osób wciąż tych celów nie ma lub nawet jeśli je ma to ich nie realizuje. Okazuje się, że część z nas popełnia po prostu błędy w procesie wyznaczania tych celów. Zdarza się, że cele są za niskie i przez to mało motywujące. Czasami są zbyt ambitne, za wysokie i przez to również mało motywujące. Bywa również, że termin realizacji jest za krótki lub za długi. Lista błędów, z którymi się spotykam w kontekście wyznaczania celów jest naprawdę długa.

Video o wyznaczaniu celów

Dlatego postanowiłem popełnić to video. I od razu zachęcam Cię również do obejrzenia drugiego materiału, w którym mówię o moich błędach w procesie wyznaczania celów. Znajdziesz go tutaj w formie video. Pisałem również o tych błędach na blogu. Oto część 1 i część 2 tego tekstu.

O tym, jak robić to dobrze mówię w nowym video. Zapraszam do obejrzenia!

Skontaktuj się

Zadzwoń, napisz, umówmy się i porozmawiajmy o Twojej sprzedaży lub zapytaj o szkolenie,
o którym myślisz dla swojej firmy.

Po tej rozmowie, wymianie wiadomości sam ocenisz, na ile to, co, otrzymasz będzie przydatne w Twojej firmie i sprzedaży.

napisz@szymonlach.com
+48 510 986 592

Pamiętaj, że mogę być na spotkaniu – na pewno oddzwonię najszybciej jak mogę!