Video

Wywieranie wpływu na ludzi - teoria i praktyka
Artykuł

Wywieranie wpływu – jak robić to skuteczniej (cz. 1)

Wywieranie wpływu i perswazja
Wywieranie wpływu to umiejętność pożądana przez wielu handlowców. W tym wpisie znajdziesz informacje związane z mocno zaawansowanym wywieraniem wpływu - klasyczne reguły przedstawione z perspektywy, o której wcześniej mogłeś nie wiedzieć i nie słyszeć. Zapraszam :)
Poradnik handlowca - kontraktacja
Artykuł

Poradnik handlowca – kontraktacja

Komunikacja z klientem
Dzisiejszy wpis z kategorii "poradnik handlowca" jest rozwinięciem tematu związanego z tym, jak zacząć dobre spotkanie z klientem. W tym materiale znajdziesz zarówno podcast, materiał video jak i tekst uzupełniający całość. Wszystko po to, żebyś miał całą potrzebną wiedzę w jednym miejscu. Przyjemnego słuchania, czytana i oglądania :)
batna spokój w negocjacjach szymon lach
Artykuł

BATNA, czyli spokój w negocjacjach

Negocjacje
Czym jest święty spokój w negocjacjach i jednocześnie o tym, jaką pułapką w negocjacjach może być święty spokój. W kontekście negocjacji wyróżniamy bardzo wiele różnych pojęć, skrótów, które różne rzeczy oznaczają. Jednym z takich pojęć i takich skrótów jest wspomniany w tytule odcinka skrót pod tytułem BATNA. BATNA, czyli Best Alternative to a Negotiation Agreement.
pytania otwarte i pytania zamknięte w sprzedaży
Artykuł

Pytania otwarte, pytania zamknięte – MIT czy faktyczna różnica?

Komunikacja z klientem
O pytaniach w sprzedaży powiedziano i napisano już bardzo wiele. Jednocześnie jest to dalej jeden z tych obszarów, który dla wielu handlowców jest nadal bardzo problematyczny. Niby wszyscy wiemy, że pytania otwarte lepiej sprawdzają się w sprzedaży. Czy aby na pewno? Czy faktycznie większość osób na pytania zamknięte odpowiada wyłącznie TAK/NIE? Zapraszam do odsłuchania :)
Video

Style komunikacji – czy to w ogóle pomaga?

O stylach komunikacji mówił już Hipokrates - autor znanej w środowisku lekarskim słynnej przysięgi Hipokratesa. Dziś znamy te style jako zestaw czterech kolorów: czerwony, niebieski, żółty i zielony. Od jakiegoś czasu zaczęło pojawiać się pytanie: czy ta wiedza faktycznie pomaga? Pojawili się wyznawcy przekonania, że to tylko marketingowa gadka służąca do tego, żeby napędzać sprzedaż. Hmm, ciekaw temat, więc warto zabrać głos
Video

Techniki sprzedaży – Oferta na maila działa?

Od dawna poszukiwana jest najlepsza technika sprzedaży, która pomoże skutecznie poradzić sobie z taką reakcją. Reakcja pod tytułem "Proszę mi wysłać ofertę na maila" to coś, co wielu sprzedawców, handlowców słyszy bardzo często. Dziś moja propozycja trzech rozwiązań. Zapraszam :)

Skontaktuj się

Zadzwoń, napisz, umówmy się i porozmawiajmy o Twojej sprzedaży lub zapytaj o szkolenie,
o którym myślisz dla swojej firmy.

Po tej rozmowie, wymianie wiadomości sam ocenisz, na ile to, co, otrzymasz będzie przydatne w Twojej firmie i sprzedaży.

napisz@szymonlach.com
+48 510 986 592

Pamiętaj, że mogę być na spotkaniu – na pewno oddzwonię najszybciej jak mogę!