Video

Video

Style komunikacji – czy to w ogóle pomaga?

O stylach komunikacji mówił już Hipokrates - autor znanej w środowisku lekarskim słynnej przysięgi Hipokratesa. Dziś znamy te style jako zestaw czterech kolorów: czerwony, niebieski, żółty i zielony. Od jakiegoś czasu zaczęło pojawiać się pytanie: czy ta wiedza faktycznie pomaga? Pojawili się wyznawcy przekonania, że to tylko marketingowa gadka służąca do tego, żeby napędzać sprzedaż. Hmm, ciekaw temat, więc warto zabrać głos
Video

Techniki sprzedaży – Oferta na maila działa?

Od dawna poszukiwana jest najlepsza technika sprzedaży, która pomoże skutecznie poradzić sobie z taką reakcją. Reakcja pod tytułem "Proszę mi wysłać ofertę na maila" to coś, co wielu sprzedawców, handlowców słyszy bardzo często. Dziś moja propozycja trzech rozwiązań. Zapraszam :)
Video

Sztuka słuchania w sprzedaży i biznesie.

Sztuka słuchania - narzędzie z zakresu [chyba] najtrudniejszej sztuki dla wielu sprzedawców. Proste i bardzo przydatne narzędzie, dzięki któremu Twoi klienci poczują, że ich słuchasz, a Ty zdobędziesz wiele cennych i wartościowych informacji
Video

Wyznaczanie celów

Tak wiele mówi się o tym, że powinno się mieć cele, że cele powinny być wyznaczane, realizowane. Mówi się o tym, żeby zamieniać marzenia na cele. A mimo tego tak wiele osób wciąż tych celów nie ma lub nawet jeśli je ma to ich nie realizuje. Okazuje się, że część z nas popełnia po prostu błędy w procesie wyznaczania tych celów. O tym, jak robić to dobrze mówię w nowym video. Zapraszam do obejrzenia!
Video

Złote zasady negocjacji cz.2

Zapraszam do drugiej części filmu o złotych zasadach negocjacji. W tym filmie poruszam i opisuję ostatnie dwie z czterech zasad. Wszystko po to, aby negocjacje były prostsze i żebyś miał większe szanse na osiągnięcie takiego porozumienia, które będzie jak najbardziej satysfakcjonujące dla obu stron. Dlatego warto wiedzieć i rozumieć, na czym dokładnie polega proces negocjacji i jak w nim partycypować (uczestniczyć), żeby osiągać dobre wyniki. Zapraszam!
Video

Złote zasady negocjacji cz. 1

Negocjacje to jeden z tych etapów sprzedaży, który wielu handlowcom spędza sen z powiek. Dzieje się tak dlatego, że wielu sprzedawców czasami nie do końca rozumie, na czym te negocjacje polegają i jakie zasady rządzą tą rozgrywką. A zasada zawsze jest ta sama - żeby wygrywać trzeba rozumieć zasady gry. Dlatego zapraszam do obejrzenia najnowszego video "złote zasady negocjacji". Dowiesz się z niego, jakie są podstawowe 2 z 4 zasad negocjacji i jak z nich korzystać. Przyjemnego oglądania :)

Skontakuj się

Zadzwoń, napisz, umówmy się i porozmawiajmy o Twojej sprzedaży lub zapytaj o szkolenie,
o którym myślisz dla swojej firmy.

Po tej rozmowie, wymianie wiadomości sam ocenisz, na ile to, co, otrzymasz będzie przydatne w Twojej firmie i sprzedaży.

napisz@szymonlach.com
+48 510 986 592

Pamiętaj, że mogę być na spotkaniu – na pewno oddzwonię najszybciej jak mogę!