Video

Szkolenie z sprzedaży - skuteczne techniki sprzedaży
Artykuł

19 technik sprzedaży, które podniosą Twoją sprzedaż

Budowanie relacji
Poznaj 19 technik sprzedaży, które sprawią, że Twoja sprzedaż znacznie się poprawi. Wszystkie te techniki sprzedaży zostały wielokrotnie przetestowane w boju przeze mnie i dziesiątki Klientów, którzy zdecydowali się na wspólne szkolenia. Jednym słowem: czyste mięso (tak, wiem - to dwa słowa 😉)
Wywieranie wpływu na ludzi - teoria i praktyka
Artykuł

Wywieranie wpływu – jak robić to skuteczniej (cz. 1)

Wywieranie wpływu i perswazja
Wywieranie wpływu to umiejętność pożądana przez wielu handlowców. W tym wpisie znajdziesz informacje związane z mocno zaawansowanym wywieraniem wpływu - klasyczne reguły przedstawione z perspektywy, o której wcześniej mogłeś nie wiedzieć i nie słyszeć. Zapraszam :)
Poradnik handlowca - kontraktacja
Artykuł

Poradnik handlowca – kontraktacja

Komunikacja z klientem
Dzisiejszy wpis z kategorii "poradnik handlowca" jest rozwinięciem tematu związanego z tym, jak zacząć dobre spotkanie z klientem. W tym materiale znajdziesz zarówno podcast, materiał video jak i tekst uzupełniający całość. Wszystko po to, żebyś miał całą potrzebną wiedzę w jednym miejscu. Przyjemnego słuchania, czytana i oglądania :)
batna spokój w negocjacjach szymon lach
Artykuł

BATNA, czyli spokój w negocjacjach

Negocjacje
Czym jest święty spokój w negocjacjach i jednocześnie o tym, jaką pułapką w negocjacjach może być święty spokój. W kontekście negocjacji wyróżniamy bardzo wiele różnych pojęć, skrótów, które różne rzeczy oznaczają. Jednym z takich pojęć i takich skrótów jest wspomniany w tytule odcinka skrót pod tytułem BATNA. BATNA, czyli Best Alternative to a Negotiation Agreement.
pytania otwarte i pytania zamknięte w sprzedaży
Artykuł

Pytania otwarte, pytania zamknięte – MIT czy faktyczna różnica?

Komunikacja z klientem
O pytaniach w sprzedaży powiedziano i napisano już bardzo wiele. Jednocześnie jest to dalej jeden z tych obszarów, który dla wielu handlowców jest nadal bardzo problematyczny. Niby wszyscy wiemy, że pytania otwarte lepiej sprawdzają się w sprzedaży. Czy aby na pewno? Czy faktycznie większość osób na pytania zamknięte odpowiada wyłącznie TAK/NIE? Zapraszam do odsłuchania :)
Video

Style komunikacji – czy to w ogóle pomaga?

O stylach komunikacji mówił już Hipokrates - autor znanej w środowisku lekarskim słynnej przysięgi Hipokratesa. Dziś znamy te style jako zestaw czterech kolorów: czerwony, niebieski, żółty i zielony. Od jakiegoś czasu zaczęło pojawiać się pytanie: czy ta wiedza faktycznie pomaga? Pojawili się wyznawcy przekonania, że to tylko marketingowa gadka służąca do tego, żeby napędzać sprzedaż. Hmm, ciekaw temat, więc warto zabrać głos

Skontaktuj się

Zadzwoń, napisz, umówmy się i porozmawiajmy o Twojej sprzedaży lub zapytaj o szkolenie,
o którym myślisz dla swojej firmy.

Po tej rozmowie, wymianie wiadomości sam ocenisz, na ile to, co, otrzymasz będzie przydatne w Twojej firmie i sprzedaży.

napisz@szymonlach.com
+48 510 986 592

Pamiętaj, że mogę być na spotkaniu – na pewno oddzwonię najszybciej jak mogę!