Podcast

perswazja i wywieranie wpływu
Podcast

Czy warto być członkiem grup rekomendacyjnych - rozmowa z gościem

Efektywność zawodowa
Po 44 odcinku, w którym po raz pierwszy został poruszony temat grup rekomendacyjnych nieco zawrzało. Efektem tej drobnej burzy i wymiany poglądów był pewien artykuł napisany przez człowieka, który jest założycielem grupy rekomendacyjnej. Zatem jedyne, co mogłem zrobić to skonfrontować nasze dwa sposoby myślenia i tak oto powstał ten odcinek podcastu "Dobra sprzedaż". Zapraszam do przesłuchania ciekawej i merytorycznej dyskusji na temat grup rekomendacyjnych.
negocjacje w sprzedaży
Podcast

Zaufanie w sprzedaży, 10 mechanizmów

Negocjacje
Zaufanie to waluta przyszłości. Tak twierdzi autor jednej z książek o zaufaniu, którą czytałem. Zgadzam się i mocno utożsamiam z tym zdaniem. Jednocześnie pojawia się pytanie o to czym jest zaufanie i co wpływa na proces jego budowy? Posłuchaj, przeczytaj o 10 mechanizmach, które wpływają na to, że ludzie będą Ci ufać.
szkolenia zamknięte
Podcast

Grupy rekomendacyjne, czy warto?

Efektywność zawodowa
Na rynku istnieje bardzo wiele organizacji zrzeszających przedsiębiorców. Wśród nich są również grupy rekomendacyjne czyli organizacje, których celem funkcjonowania jest pozyskiwanie klientów poprzez rekomendacje. Czy warto być ich członkiem? Jakie są zalety takiej organizacji, a jakie wady/słabe strony? Czy istnieją jakiekolwiek zagrożenia w byciu członkiem? Zapraszam do wysłuchania odcinka podcastu "Dobra sprzedaż", w którym pojawiają się odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania.
Podcast

Autorefleksja w pracy sprzedawcy.

Komunikacja z klientem
Autorefleksja czy informacja zwrotna udzielana samemu sobie to rzadkość u sprzedawców. A to błąd - dobrze przeprowadzona autorefleksja po spotkaniu z klientem potrafi dać wiele wskazówek na to, co następnym warto zrobić inaczej, lepiej, żeby osiągnąć jeszcze bardziej wartościowy rezultat spotkania. W tym odcinku poznasz konkretny model dawania sobie lub innym sprzedawcom wartościowej informacji zwrotnej, a dzięki temu ważnej autorefleksji.
klienta
Podcast

Kiedy klient mówi “To nie ja decyduję”

Komunikacja z klientem
Bardzo często w sprzedaży można spotkać się z reakcją klienta "To nie ja decyduję. To Szef podejmuje decyzję". Wielu Handlowców w takiej sytuacji stara się umówić na spotkanie z decydentem. To dobra strategia, która sprawdza się w wielu przypadkach. A co zrobić, kiedy rozmówca stwierdza, że nie ma możliwości spotkania się z osobą decyzyjną? Zapraszam do wysłuchania odcinka.
pytania
Podcast

Jak odpowiadać na trudne pytania klientów?

Komunikacja z klientem
Klienci podczas rozmów zadają różne pytania. Część z nich pojawia się w "złym momencie" - w takim momencie, w którym jako sprzedawcy niekoniecznie chcemy udzielać odpowiedzi. Często zdarza się, że zanim odpowiesz na pytanie, chcesz wiedzieć, skąd ono się wzięło, czemu klient pyta o to, o co pyta. Jak to zrobić kulturalnie? Jak dojść do tego, o co klientowi chodzi i co stoi ZA pytaniem, które zadał? Zapraszam do odsłuchania odcinka.

Skontakuj się

Zadzwoń, napisz, umówmy się i porozmawiajmy o Twojej sprzedaży lub zapytaj o szkolenie,
o którym myślisz dla swojej firmy.

Po tej rozmowie, wymianie wiadomości sam ocenisz, na ile to, co, otrzymasz będzie przydatne w Twojej firmie i sprzedaży.

napisz@szymonlach.com
+48 510 986 592

Pamiętaj, że mogę być na spotkaniu – na pewno oddzwonię najszybciej jak mogę!