Złote zasady negocjacji cz. 1

Video

Negocjacje… na ich temat powiedziano i napisano już bardzo wiele, a mimo to dla wielu wciąż są tajemnicą. Dlatego postanowiłem w tym filmie podzielić się z Tobą wiedzą na temat tego, czym są złote zasady negocjacji i jak z nich korzystać. Z tego video dowiesz się:

  • jakie brzmią pierwsze 2 złote zasady negocjacji (następne w kolejnym odcinku)
  • jak z nich korzystać
  • jak pracować zgodnie z tymi zasadami

Co warto zmienić w Twoich negocjacjach?

Negocjując cokolwiek i z kimkolwiek trzeba rozumieć zasady tej gry, żeby wygrywać. To podstawa do osiągania swoich celów i sprzedawania w taki sposób, żeby obie strony były w pełni zadowolone z przebiegu transakcji. Bo w negocjacjach nie chodzi tylko o to, żeby wygrać. Chodzi przede wszystkim o to, żeby finalnie obie strony miały poczucie, że to były dobre negocjacje dla każdej z nich. W takich sytuacjach negocjacje to faktyczne dochodzenie do porozumienia.

Obejrzyj to video i sam zobacz, co warto zmienić w Twoich negocjacjach, żeby osiągać jeszcze lepsze wyniki!

Żelazne zasady negocjacji

Witaj w drugiej części materiału na temat złotych i żelaznych zasad negocjacji. W poprzednim odcinku serii usłyszałeś o zasadzie „mierz wysoko” i „coś za coś”. To dwie z czterech kluczowych zasad negocjacji, które z założenia mają zakończyć sukcesem dla obu stron. Jeśli jeszcze nie widziałeś tego odcinka, zapraszam Cię tutaj (na mojego bloga). Zobaczysz go również bezpośrednio na moim kanale YouTube (pamiętaj, żeby zasubskrybować )

Zasada negocjacji nr 1 – Odrzuć pierwszą propozycję

W tym filmie czekają na Ciebie ostatnie dwie zasady:

odrzuć pierwszą propozycję –  to zasada bardzo ważna z punktu widzenia ekologii negocjacji i zadbania o komfort i dobre samopoczucie negocjacyjne obu stron. Więcej oczywiście w filmie

Zasada negocjacji nr 2 – Ustępuj powoli

ustępuj powoli – ta zasada jest pewnego rodzaju podsumowaniem, kwintesencją tego wszystkiego, o czym była mowa wcześniej w obu częściach serii „Złote zasady negocjacji”

Najpierw obejrzyj cały materiał (obydwa filmy tworzą całość). Następnie zastosuj wspomniane zasady w praktyce. Sam szybko się przekonasz, w jaki sposób te reguły ułatwiają osiąganie satysfakcjonującego porozumienia w procesie negocjacji! Powodzenia

Skontaktuj się

Zadzwoń, napisz, umówmy się i porozmawiajmy o Twojej sprzedaży lub zapytaj o szkolenie,
o którym myślisz dla swojej firmy.

Po tej rozmowie, wymianie wiadomości sam ocenisz, na ile to, co, otrzymasz będzie przydatne w Twojej firmie i sprzedaży.

napisz@szymonlach.com
+48 510 986 592

Pamiętaj, że mogę być na spotkaniu – na pewno oddzwonię najszybciej jak mogę!