Sztuka słuchania w sprzedaży i biznesie

Video

Sztuka słuchania w sprzedaży mówi się cały czas od wielu lat. Bardzo wiele treści powstało na ten temat. Jest wiele technik, metod, narzędzi, które prześcigają się w swojej teoretycznej skuteczności. A w praktyce często okazuje się, że z tym słuchaniem i tak dalej jest kłopot. Czemu? Bo to trudna sztuka, która wymaga tak skupienia jak i przede wszystkim oddania całej swojej uwagi drugiemu człowiekowi. Żeby słuchać i słyszeć potrzebujesz przestać skupiać się na sobie i wszystko co masz oddać drugiemu człowiekowi, całego siebie.

Dla kogo jest sztuka słuchania?

Tu wymagająca sztuka zwłaszcza dla tych, którzy lubią być w centrum uwagi i lubią dużo mówić. A takich sprzedawców jest wielu. Dlatego dziś ku uciesze wszystkich tych, którzy z słuchaniem wciąż się borykają, oddaję proste narzędzie, które na pewno pomoże lepiej słuchać. 

Co to jest mirroring?

Tym narzędziem jest zupełnie na nowo zdefiniowany mirroring. Do tej pory to hasło mogło kojarzyć Ci się głównie z dopasowaniem do drugiego człowieka pod kątem postawy ciała, sposobu mówienia, tempa mówienia, gestykulacji czy języka. Od dziś mirroring stanie się dla Ciebie czymś znacznie więcej i, uwaga, czymś znacznie prostszym, mniej skomplikowanym.

Obejrzyj video i zobacz, na czym dokładnie polega mirroring.

Skontaktuj się

Zadzwoń, napisz, umówmy się i porozmawiajmy o Twojej sprzedaży lub zapytaj o szkolenie,
o którym myślisz dla swojej firmy.

Po tej rozmowie, wymianie wiadomości sam ocenisz, na ile to, co, otrzymasz będzie przydatne w Twojej firmie i sprzedaży.

napisz@szymonlach.com
+48 510 986 592

Pamiętaj, że mogę być na spotkaniu – na pewno oddzwonię najszybciej jak mogę!