Uzyskaj bezpłatną konsultację

Komunikacja z klientem

Artykuł

Najważniejsza i najskuteczniejsza z technik sprzedaży

Skuteczna sprzedaż
Istnieje bardzo wiele technik sprzedaży. Co jakiś czas powstają nowe koncepcje, nowe narzędzia sprzedaży, które mają jeszcze bardziej ułatwiać sprzedaż i sprawiać, ze będzie jeszcze skuteczniejsza. Jednocześnie w tym gąszczu różnych narzędzi często pomijane jest jedno, które stanowi podwalinę całej sprzedaży i jest fundamentem koniecznym do skutecznego korzystania z jakichkolwiek innych narzędzi sprzedaży. Co to za technika? Przeczytaj
Podcast

Autorefleksja w pracy sprzedawcy.

Komunikacja z klientem
Autorefleksja czy informacja zwrotna udzielana samemu sobie to rzadkość u sprzedawców. A to błąd - dobrze przeprowadzona autorefleksja po spotkaniu z klientem potrafi dać wiele wskazówek na to, co następnym warto zrobić inaczej, lepiej, żeby osiągnąć jeszcze bardziej wartościowy rezultat spotkania. W tym odcinku poznasz konkretny model dawania sobie lub innym sprzedawcom wartościowej informacji zwrotnej, a dzięki temu ważnej autorefleksji.
klienta
Podcast

Kiedy klient mówi “To nie ja decyduję”

Komunikacja z klientem
Bardzo często w sprzedaży można spotkać się z reakcją klienta "To nie ja decyduję. To Szef podejmuje decyzję". Wielu Handlowców w takiej sytuacji stara się umówić na spotkanie z decydentem. To dobra strategia, która sprawdza się w wielu przypadkach. A co zrobić, kiedy rozmówca stwierdza, że nie ma możliwości spotkania się z osobą decyzyjną? Zapraszam do wysłuchania odcinka.
pytania
Podcast

Jak odpowiadać na trudne pytania klientów?

Komunikacja z klientem
Klienci podczas rozmów zadają różne pytania. Część z nich pojawia się w "złym momencie" - w takim momencie, w którym jako sprzedawcy niekoniecznie chcemy udzielać odpowiedzi. Często zdarza się, że zanim odpowiesz na pytanie, chcesz wiedzieć, skąd ono się wzięło, czemu klient pyta o to, o co pyta. Jak to zrobić kulturalnie? Jak dojść do tego, o co klientowi chodzi i co stoi ZA pytaniem, które zadał? Zapraszam do odsłuchania odcinka.
Artykuł

Techniki sprzedaży – komunikat “Ja” i “Ty”

Komunikacja z klientem
Komunikacja z klientem to jedna z najważniejszych technik sprzedaży. Większość metod sprzedaży, jakie poznają handlowcy koncentruje się wokół procesu komunikacji z klientem. Jednocześnie jest to nadal jeden z tych obszarów, w ramach których wielu handlowców potrzebuje wzmocnienia. Dziś o jednym z najważniejszych elementów skutecznej komunikacji z klientem w sprzedaży.
Podcast

Jak rozmawiać z działami zakupów?

Efektywność zawodowa
Dzisiaj osoba wyjątkowa i zanim odkryję, kim ten człowiek jest, to jestem ciekaw po ilu podpowiedziach zorientujecie się, o kim mowa. Po pierwsze to człowiek, który wydaje pieniądze, cudze pieniądze i robi to naprawdę dobrze.

Skontakuj się

Zadzwoń, napisz, umówmy się i porozmawiajmy o Twojej sprzedaży lub zapytaj o szkolenie,
o którym myślisz dla swojej firmy.

Po tej rozmowie, wymianie wiadomości sam ocenisz, na ile to, co, otrzymasz będzie przydatne w Twojej firmie i sprzedaży.

napisz@szymonlach.com
+48 510 986 592

Pamiętaj, że mogę być na spotkaniu – na pewno oddzwonię najszybciej jak mogę!