Uzyskaj bezpłatną konsultację

Komunikacja z klientem

Podcast

Jak rozmawiać z działami zakupów?

Efektywność zawodowa
Dzisiaj osoba wyjątkowa i zanim odkryję, kim ten człowiek jest, to jestem ciekaw po ilu podpowiedziach zorientujecie się, o kim mowa. Po pierwsze to człowiek, który wydaje pieniądze, cudze pieniądze i robi to naprawdę dobrze.
Podcast

Sprzedaż online vs offline – spotkania

Komunikacja z klientem
Są przyzwyczajenia i są konieczności. Wielu z nas, sprzedawców jest wciąż przyzwyczajona do spotkań stacjonarnych z klientami. Ciężko nam się pogodzić z nową koniecznością, jaką staje się odbywanie spotkań online. Dlatego ku pokrzepieniu serc zobacz sam, jakie są ryzyka spotkań online, jakie są podobieństwa i jak wiele przewag mają spotkania online. Przyjemnego słuchania i/albo czytania ;)
Podcast

Jak rozmawiać o pieniądzach?

Negocjacje
Kiedyś pieniądze były tematem tabu. Od tamtego czasu sporo się zmieniło i dziś coraz bardziej otwarcie rozmawia się o pieniądzach na wczesnych etapach procesu zakupowego. Zarówno sprzedawca jak i klient wiedzą, że pieniądze to coś, o co najczęściej dwie strony się rozmijają, dlatego warto doprecyzować tę kwestię jak najwcześniej. Pytanie tylko: jak rozmawiać o pieniądzach, by rozmawiać o nich dobrze? Zapraszam

Skontakuj się

Zadzwoń, napisz, umówmy się i porozmawiajmy o Twojej sprzedaży lub zapytaj o szkolenie,
o którym myślisz dla swojej firmy.

Po tej rozmowie, wymianie wiadomości sam ocenisz, na ile to, co, otrzymasz będzie przydatne w Twojej firmie i sprzedaży.

napisz@szymonlach.com
+48 510 986 592

Pamiętaj, że mogę być na spotkaniu – na pewno oddzwonię najszybciej jak mogę!