Uzyskaj bezpłatną konsultację

Wywieranie wpływu i perswazja

Artykuł

Mirroring w nowym wydaniu

Komunikacja z klientem
O mirroringu powiedziano już wiele. Wiadomo powszechnie, że ludzie lubią tych, którzy są do nich podobni. Ta zasada jest widoczna chociażby w tym, jak dobieramy znajomych. W biznesie podobieństwo również jest ważne. A czy wiedziałeś, że mirroring może być bardzo skuteczny również w słuchaniu? Testuję od jakiegoś czasu ciekawe narzędzie, a w tym artykule opis samego narzędzia i kilka wniosków :)
Artykuł

Negocjacyjne “Mierz wysoko” | Historia prawdziwa

Negocjacje
Kolejna prawdziwa, życiowa i codzienna historia, która pokazuje siłę prostych zasad. W tym przypadku sprawa dotyczy zasad negocjacji, konkretnie reguły "mierz wysoko". Narzędzia sprzedażowe i negocjacyjne najlepiej weryfikować w codziennych sytuacjach. To na nich nauczysz się najwięcej. A to przykład jednej z takich sytuacji. Zapraszam!
Artykuł

Gdzie i kiedy “kończy się” dbanie o wizerunek?

Efektywność zawodowa
Spójność czyli co tak właściwie? Wielu mówi o tym, że trzeba być spójnym ze sobą, że biznes musi być spójny, że trzeba kreować spójny wizerunek. Pojawia się zatem pytanie - gdzie i kiedy kończy się ten cały wizerunek? Mam na to pytanie swoją odpowiedź, którą przedstawiam w tym tekście. Zapraszam.
Artykuł

Negocjacje z najlepszymi – negocjacyjne success story

Negocjacje
Ostatnio negocjowałem ze znajomym autorem, specjalistą w dziedzinie negocjacji kupno dwóch jego książek. Teoretycznie prosta sprawa, bo przecież kolega. A ostatecznie ciekawa przeprawa przez meandry procesu i technik negocjacji. Zobacz, jak sobie poradziłem.
Video

Co uwielbiają, a czego nienawidzą klienci

Komunikacja z klientem
Jest coś, czego nienawidzi większość z nas. Jest też coś, co większość z nas uwielbia! Te dwie rzeczy mają ze sobą ścisły związek. Warto je znać, warto o nich wiedzieć i pamiętać, bo często to właśnie te dwa czynniki odpowiadają za to, że sprzedaż jest lub jej nie. Poznaj je!

Skontakuj się

Zadzwoń, napisz, umówmy się i porozmawiajmy o Twojej sprzedaży lub zapytaj o szkolenie,
o którym myślisz dla swojej firmy.

Po tej rozmowie, wymianie wiadomości sam ocenisz, na ile to, co, otrzymasz będzie przydatne w Twojej firmie i sprzedaży.

napisz@szymonlach.com
+48 510 986 592

Pamiętaj, że mogę być na spotkaniu – na pewno oddzwonię najszybciej jak mogę!