Prospekting

Podcast

Jak efektywnie szukać i pozyskiwać klientów

Prospekting
Naprawdę marzy mi się taki moment, kiedy a propos pozyskiwania klientów na pytanie, jak skutecznie pozyskiwać klientów, będzie można udzielić podobnej odpowiedzi w postaci szybko. Patrząc na treść tego odcinka, to odpowiedź też da się zamknąć w jednym słowie, różnorodnie.
Podcast

Jak skutecznie umówić spotkanie handlowe?

Komunikacja z klientem
Ile czasu potrzeba na to, żeby umówić spotkanie handlowe z klientem? Moim zdaniem maksymalnie 2 minuty. Zaryzykuję nawet, że mniej. Handlowcy popełniają wiele różnych błędów, które sprawiają, że te rozmowy znacząco i niepotrzebnie się wydłużają. O tym, jak robić to w czasie 2 min lub krótszym dowiesz się słuchając tego odcinka podcastu :) Przyjemnego słuchania :)
Artykuł

Strategia marketingowa w sprzedaży.

Obecnie widoczny jest bardzo silny trend współpracy między działami sprzedaży i marketingu. Aż chce powiedzieć "Nareszcie!". Te działy od zawsze miały ze sobą bardzo wiele wspólnego, a dobra strategia marketingowa pomaga znacząco zwiększyć efektywność działań sprzedażowych. Zatem jak podejść do tematu strategii? Zapraszam do artykułu.
Podcast

Nadzieja handlowca – jak osiągnąć efekt.

Efektywność zawodowa
Problem z nadzieją w sprzedaży jest jeden, zasadniczy: zbyt wielu Handlowców za długo ją ma ;) Nadzieja przeszkadza w biznesie. Sprzedaż wspierają inne procesy i inne podejście, którym warto zastąpić nadzieję. Zapraszam do wysłuchania kolejnego odcinka podcastu "Dobra sprzedaż"
Artykuł

Czy Twoja konkurencja może Ci pomóc?

Efektywność zawodowa
Wielu mówi: a moja konkurencja to, a moja konkurencja tamto. I rzadko dalej padają przyjemne słowa. Najczęściej to konkurencja jest winna temu, że ktoś nie sprzedaje. A może prawda jest zupełnie inna...? A może konkurencja może i pomaga Ci każdego dnia? Sprawdź!

Skontakuj się

Zadzwoń, napisz, umówmy się i porozmawiajmy o Twojej sprzedaży lub zapytaj o szkolenie,
o którym myślisz dla swojej firmy.

Po tej rozmowie, wymianie wiadomości sam ocenisz, na ile to, co, otrzymasz będzie przydatne w Twojej firmie i sprzedaży.

napisz@szymonlach.com
+48 510 986 592

Pamiętaj, że mogę być na spotkaniu – na pewno oddzwonię najszybciej jak mogę!