Budowanie relacji

Podcast

Sztuka przekonywania – siła argumentacji

Budowanie relacji
Posiadanie różnych opinii, zdań jest rzeczą całkowicie normalną. Równie powszechne jest to, że odmienne zdania są przyczyną konfliktów, sporów czy mechanizmu, który powszechnie nazywa się "przeciąganiem liny" czyli prawie siłowym przekonywanie kogoś do czegoś. Jak zatem różnić się z drugą osobą z szacunkiem, uznaniem dla jej zdania? Zapraszam :)
Podcast

Style komunikacji – pomagają sprzedawać?

Budowanie relacji
Kilka dni temu pojawiło się video, dzisiaj podcast i znaczne rozwinięcie tematu. Style komunikacji to złożony temat, który może bardzo pomóc w codziennej komunikacji i sprzedaży. Warunek jest jeden - trzeba umiejętnie korzystać z tej wiedzy. Zobacz, czym są i jak korzystać ze stylów komunikacji, żeby budować swoją przewagę.
Artykuł

Mirroring w nowym wydaniu

Komunikacja z klientem
O mirroringu powiedziano już wiele. Wiadomo powszechnie, że ludzie lubią tych, którzy są do nich podobni. Ta zasada jest widoczna chociażby w tym, jak dobieramy znajomych. W biznesie podobieństwo również jest ważne. A czy wiedziałeś, że mirroring może być bardzo skuteczny również w słuchaniu? Testuję od jakiegoś czasu ciekawe narzędzie, a w tym artykule opis samego narzędzia i kilka wniosków :)
Podcast

Informacja zwrotna w sprzedaży, jak ją interpretować?

Budowanie relacji
O dawaniu informacji zwrotnej powiedziano już bardzo wiele. Ja sam kiedyś usłyszałem "Jak Ty to robisz, że dajesz ludziom informację zwrotną i nie dość, że nikt się na Ciebie nie obraża, to jeszcze człowiek chce więcej?" Oto, jak :) Przyjemnego słuchania :)
Video

Biznes i relacja czy relacja i biznes?

Budowanie relacji
Relacje, relacje i jeszcze raz relacje. Na temat powiedziano już bardzo wiele, o ile nie wszystko. I czasami wydaje się, że jak sprzedawca ma dobrą relację z klientem, to ma już wszystko. Czy faktycznie? Jakie jest miejsce relacji w biznesie? Jaką rolę faktycznie relacja odgrywa w biznesie? W biznesie jest jak w życiu - potrzebna jest równowaga. Jak zapewnić równowagę między biznesem a relacją? Zapraszam do obejrzenia najnowszego materiału video.

Skontakuj się

Zadzwoń, napisz, umówmy się i porozmawiajmy o Twojej sprzedaży lub zapytaj o szkolenie,
o którym myślisz dla swojej firmy.

Po tej rozmowie, wymianie wiadomości sam ocenisz, na ile to, co, otrzymasz będzie przydatne w Twojej firmie i sprzedaży.

napisz@szymonlach.com
+48 510 986 592

Pamiętaj, że mogę być na spotkaniu – na pewno oddzwonię najszybciej jak mogę!