Argumentacja

Podcast

Wzrost sprzedaży o 50%
i krótszy czas pracy z klientem

Przed Tobą konkretny przykład konkretnego handlowca, który w swojej pracy mierzył się z wyzwaniami, przed jakimi stoi wielu handlowców i wiele zespołów sprzedażowych
sztuka przekonywania
Podcast

Sztuka przekonywania – siła argumentacji

Budowanie relacji
Posiadanie różnych opinii, zdań jest rzeczą całkowicie normalną. Równie powszechne jest to, że odmienne zdania są przyczyną konfliktów, sporów czy mechanizmu, który powszechnie nazywa się "przeciąganiem liny" czyli prawie siłowym przekonywanie kogoś do czegoś. Jak zatem różnić się z drugą osobą z szacunkiem, uznaniem dla jej zdania? Zapraszam :)
cechy dobrego handlowca
Podcast

Cechy dobrego handlowca – Fakty i domysły

Efektywność zawodowa
W sprzedaży, w życiu jest tak samo - można się domyślać, albo można wiedzieć. Domysły są proste, przyjemne. Dojście do faktów wymaga kilku rzeczy. Przede wszystkim umiejętności wyłącznie siebie z perspektywy domysłów i jeszcze większych umiejętności dojścia do faktów. Jak to osiągnąć? Zapraszam do odcinka :)
Badanie potrzeb klienta
Video

Badanie potrzeb i język korzyści w 4 krokach!

Skuteczna sprzedaż
Na szkoleniach często pada pytanie: Szymon, wiemy, że mamy zadawać pytania otwarte i mówić językiem korzyści. Tylko jak!??? Przychodzę z odsieczą. W tym tekście i materiale video odnajdziesz szereg konkretnych wskazówek, które powinny pomóc w badaniu potrzeb klienta
mierz wysoko w negocjacjach z klientem
Artykuł

„Mierz wysoko” w negocjacjach | Historia prawdziwa

Negocjacje
Kolejna prawdziwa, życiowa i codzienna historia, która pokazuje siłę prostych zasad. W tym przypadku sprawa dotyczy zasad negocjacji, konkretnie reguły "mierz wysoko". Narzędzia sprzedażowe i negocjacyjne najlepiej weryfikować w codziennych sytuacjach. To na nich nauczysz się najwięcej. A to przykład jednej z takich sytuacji. Zapraszam!
style komunikacji
Video

Co uwielbiają, a czego nienawidzą klienci

Komunikacja z klientem
Jest coś, czego nienawidzi większość z nas. Jest też coś, co większość z nas uwielbia! Te dwie rzeczy mają ze sobą ścisły związek. Warto je znać, warto o nich wiedzieć i pamiętać, bo często to właśnie te dwa czynniki odpowiadają za to, że sprzedaż jest lub jej nie. Poznaj je!

Skontaktuj się

Zadzwoń, napisz, umówmy się i porozmawiajmy o Twojej sprzedaży lub zapytaj o szkolenie,
o którym myślisz dla swojej firmy.

Po tej rozmowie, wymianie wiadomości sam ocenisz, na ile to, co, otrzymasz będzie przydatne w Twojej firmie i sprzedaży.

napisz@szymonlach.com
+48 510 986 592

Pamiętaj, że mogę być na spotkaniu – na pewno oddzwonię najszybciej jak mogę!