Uzyskaj bezpłatną konsultację

Efektywność osobista

perswazja i wywieranie wpływu
Podcast

Czy warto być członkiem grup rekomendacyjnych - rozmowa z gościem

Efektywność zawodowa
Po 44 odcinku, w którym po raz pierwszy został poruszony temat grup rekomendacyjnych nieco zawrzało. Efektem tej drobnej burzy i wymiany poglądów był pewien artykuł napisany przez człowieka, który jest założycielem grupy rekomendacyjnej. Zatem jedyne, co mogłem zrobić to skonfrontować nasze dwa sposoby myślenia i tak oto powstał ten odcinek podcastu "Dobra sprzedaż". Zapraszam do przesłuchania ciekawej i merytorycznej dyskusji na temat grup rekomendacyjnych.
szkolenia zamknięte
Podcast

Grupy rekomendacyjne, czy warto?

Efektywność zawodowa
Na rynku istnieje bardzo wiele organizacji zrzeszających przedsiębiorców. Wśród nich są również grupy rekomendacyjne czyli organizacje, których celem funkcjonowania jest pozyskiwanie klientów poprzez rekomendacje. Czy warto być ich członkiem? Jakie są zalety takiej organizacji, a jakie wady/słabe strony? Czy istnieją jakiekolwiek zagrożenia w byciu członkiem? Zapraszam do wysłuchania odcinka podcastu "Dobra sprzedaż", w którym pojawiają się odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania.
Podcast

Autorefleksja w pracy sprzedawcy.

Komunikacja z klientem
Autorefleksja czy informacja zwrotna udzielana samemu sobie to rzadkość u sprzedawców. A to błąd - dobrze przeprowadzona autorefleksja po spotkaniu z klientem potrafi dać wiele wskazówek na to, co następnym warto zrobić inaczej, lepiej, żeby osiągnąć jeszcze bardziej wartościowy rezultat spotkania. W tym odcinku poznasz konkretny model dawania sobie lub innym sprzedawcom wartościowej informacji zwrotnej, a dzięki temu ważnej autorefleksji.
Artykuł

Czym jest mentoring sprzedażowy?

Efektywność zawodowa
Pojęcie mentoringu pojawia się coraz częściej w świecie rozwoju umiejętności zawodowych, w tym również sprzedaży. Jednocześnie wiele osób zadaje sobie pytanie o to czym jest mentoring i jak wygląda taki proces? W tym wpisie znajdziesz dokładne odpowiedzi na te pytania oraz zobaczysz, z jakich kroków zazwyczaj składa się sesja mentoringu w sprzedaży. Zobacz i sam zdecyduj, czy ten proces i taki sposób prowadzenia mentoringu jest tym, co pomoże Ci wznieść Twoją sprzedaż na wyższy level 😊
Podcast

Dobra sprzedaż, czym tak naprawdę jest?

Skuteczna sprzedaż
Jakiś czas temu zdałem sobie sprawę z ważne kwestii: nagrywam podcast "Dobra sprzedaż" i nigdy do tej pory nie powiedziałem, jak dokładnie rozumiem dobrą sprzedaż. Pora nadrobić tę straszną zaległość. Posłuchaj, czym jest dobra sprzedaż.
Podcast

Kiedy klient mówi: „chcę ofertę na maila”

Komunikacja z klientem
Klient, który mówi "poproszę ofertę na maila" to bardzo często zjawisko w sprzedaży. Jednocześnie dla wielu sprzedawców to nadal zjawisko, które stanowi spore wyzwanie. Jak poradzić sobie z tym wyzwaniem, żeby uniknąć przeznaczania czasu na zbędne maile i dać sobie szansę na właściwą kwalifikację klienta? Zapraszam do posłuchania podcastu

Skontakuj się

Zadzwoń, napisz, umówmy się i porozmawiajmy o Twojej sprzedaży lub zapytaj o szkolenie,
o którym myślisz dla swojej firmy.

Po tej rozmowie, wymianie wiadomości sam ocenisz, na ile to, co, otrzymasz będzie przydatne w Twojej firmie i sprzedaży.

napisz@szymonlach.com
+48 510 986 592

Pamiętaj, że mogę być na spotkaniu – na pewno oddzwonię najszybciej jak mogę!